My, spoločnosť ITB Development a.s., sa zaväzujeme k dodržiavaniu týchto štandardov.

Stredobodom nášho záujmu je klient
Snažíme sa vyjsť v ústrety každému klientovi, vnímame ho ako partnera. Preto sme vyvinuli jedinečný koncept flexibility a vnášame ho do každého projektu s dôrazom na potreby klienta a jeho osobnosť.

Budujeme mestotvorné projekty
Lokality pre naše projekty starostlivo vyberáme. Všetky naše projekty sú citlivo začlenené do mestského prostredia a ich architektonická kvalita je pre nás samozrejmosťou. Dôležité je aj plnohodnotné napojenie na služby a na dopravnú infraštruktúru (nielen pre automobilovú dopravu, ale aj pre MHD, cyklistov a chodcov). Zodpovedne riešime parkovanie, pričom uprednostňujeme podzemné parkoviská.

Udržujeme dobré vzťahy so susedskou komunitou
Dobrovoľne prispievame na rozvoj infraštruktúry v okolí našich projektov (oprava ciest, obnova parkov, budovanie ihrísk, budovanie nových parkovísk a.p.), čím sa snažíme napĺňať potreby obyvateľov.

Zeleň považujeme za neoddeliteľnú súčasť kvalitného životného prostredia
Milujeme zeleň. V našich projektoch ju aplikujeme všetkými možnými spôsobmi. Aj preto sme vyvinuli unikátny prototyp zdvojenej zelenej fasády. Zelené strechy sú pre nás samozrejmosťou, a v prípade, že naše stavby kolidujú s existujúcou zeleňou, uprednostňujeme presadenie pred výrubom. Na tento účel úspešne využívame najmodernejšie technológie, ktoré sú šetrné k prostrediu.

Kvalita výstavby je naša priorita
Vyberáme len kvalitných dodávateľov, kvalitné materiály a preverené technické riešenia. Naše stavby vykazujú znaky kvality aj po desiatich rokoch. V súlade s najnovšími trendami používame obnoviteľné zdroje energie (tepelné čerpadlá). Naše projekty spĺňajú kritéria ekologickej certifikácie.

Ochrana osobných údajov

Nastavenia cookies

Zásady používania cookies

© Copyright ITB, Mickiewiczova 9 , 811 07 Bratislava | created by 2CREATE advertising

Facebook Instagram Linkedin Youtube