O nás

ITB Development je slovenská developerská spoločnosť. Vznikli sme v roku 2003 a odvtedy nám pribúda nielen množstvo zrealizovaných projektov, ale najmä spokojných zákazníkov. Sme rozpoznateľní vďaka nášmu inovatívnemu prístupu a špecializácii na projekty, ktoré sa svojou koncepciou odlišujú od bežnej ponuky na trhu. Vnášame do nich filozofiu harmónie s ich okolím, či už ide o zeleň, okolitú zástavbu a predovšetkým o prínos do života pre budúcich majiteľov, ale aj celej komunity. Preto v našich projektoch nájdete spoločenské priestory, komunitné záhrady či ihriská pre malých aj veľkých.

Súčasťou skupiny ITB je architektonické štúdio Architekti Šebo Lichý, ktoré je jedným zo základných pilierov výnimočnosti developerských projektov ITB Development. Ateliér svoju prácu vždy prispôsobuje prostrediu a okoliu, ktoré podľa filozofie Architekti Šebo Lichý určuje základný rámec stavby. Svoje originálne riešenia nenechávajú iba na papieri, ale čo si vezmú do hlavy, to aj dotiahnu do konca. Spoločnosť ITB Development a ateliér Architekti Šebo Lichý tvorí tím nadšencov pre originálne riešenia a kreatívne mysle tu majú dvere stále otvorené.

Spoločne stojíme aj za občianskym združením Mesto na úrovni, ktorého cieľom je vhodne pripravenými zásahmi zvýšiť kvalitu života v Bratislave a urobiť z nej mesto na skutočne vysokej úrovni.Všetky naše projekty sú citlivo začlenné do mestského prostredia a ich architektonická kvalita je pre nás samozrejmosťou, čo dokazuje množstvo ocenení. Za Čerešne fine living sme získali titul Najlepší development roka 2019, za projekt Gansberg Najlepší prémiový development roka 2020, za projekt Kolísky Najlepší rezidenčný development roka 2021 v hodnotení CIJ Awards Slovakia, s projektom Nový háj sme získali ocenenie Cena za architektúru CE.ZA.AR 2015. Týždenník Trend ITB Development zaradil medzi TOP 5 najväčších developerov v oblasti rezidenčných projektov.

Keďže nám záleží na mieste, kde žijeme, sme členmi občianskeho združenia Blumentálska partia, ktorú, ako už názov napovedá, spája štvrť Blumentál. Našim cieľom je spoločne s inými inštitúciami a organizáciami naštartovať zmeny vo verejnom priestore a spájať komunitu. Medzi naše aktivity patria susedské podujatia, odborné štúdie či návrhy na zmenu konkrétnych ulíc.

Pre milovníkov prírody, spoznávania kultúrnych pamiatok a čarovných miest sme vytvorili portál Dobré výlety. Na jednom mieste nájdete tipy na výlety v okolí Bratislavy, či už sa naň vydáte peši, na bicykli alebo autom. Ak neviete, čo s víkendom, alebo kam máte z našich projektov doslova na skok, prehľadný zoznam máte stále po ruke.

Ochrana osobných údajov

Nastavenia cookies

Zásady používania cookies

© Copyright ITB, Mickiewiczova 9 , 811 07 Bratislava | created by 2CREATE advertising

Facebook Instagram Linkedin Youtube