Kolísky sú najlepší rezidenčný development roka!

Zdielajte tento článok

Počas slávnostného odovzdávania prestížnych ocenení CIJ Awards Slovakia 2021 v bratislavskom Grand Hoteli River Park, získala spoločnosť ITB Development už po tretí krát ocenenie BEST RESIDENTAL DEVELOPMENT. Po Čerešniach a Gansbergu sme ocenenie prebrali za projekt Kolísky v Záhorskej Bystrici.

Rezidenčný projekt sa nachádza na úpätí Malých Karpát, s dobrým napojením na diaľnicu a bohatými možnosťami na trávenie voľného času. Kolísky, ako prvé na Slovensku, priniesli koncept „kids-friendly“ bývania. Blízkosť lesa, bohaté možnosti na výlety, neďaleká škola a škôlka, vytvárajú prostredie plné podnetov, dôležitých pre zdravý detský vývin, skrátka miesto, ktoré najlepšie napĺňa potreby rodín s deťmi. Týmto potrebám sú prispôsobené aj samotné dispozície 1– až 5-izbových bytov v troj- a štvorpodlažných domoch, pričom v ponuke sú už len posledné dva byty z kategórie Premium, ktoré ponúkajú v skutku exkluzívne dispozície a najmä terasy s výhľadmi. Kolísky v Záhorskej Bystrici sú už skolaudované, a tak nič nebráni nasťahovaniu a užívaniu pohodového rodinného bývania.

„Ocenenie CIJ Awards je odmenou práce a energie, ktorú vnášame do každého z našich projektov. Držíme sa ambicióznej filozofie – ísť tou náročnejšou cestou a ponúkať stále inovatívnejšie a kreatívnejšie riešenia pre lepšie bývanie, no nezabúdať pri tom na to najdôležitejšie – budúcich obyvateľov a komunitu, ktorá na mieste vznikne. O to viac nás teší, keď nami zvolená cesta vedie k úspechu.“

 

Ocenenie CIJ Awards je odmenou práce a energie, ktorú vnášame do každého z našich projektov. Držíme sa ambicióznej filozofie – ísť tou náročnejšou cestou a ponúkať stále inovatívnejšie a kreatívnejšie riešenia pre lepšie bývanie, no nezabúdať pri tom na to najdôležitejšie - budúcich obyvateľov a komunitu, ktorá na mieste vznikne. O to viac nás teší, keď nami zvolená cesta vedie k úspechu.

Konštatuje Filip Matovič, riaditeľ projektového manažmentu v ITB Development, ktorý prebral ocenenie a dodáva: „Touto cestou sa chcem poďakovať celému tímu, partnerskému ateliéru Architekti Šebo Lichý a všetkým, ktorí sa na projekte Kolísky v Záhorskej Bystrici podieľajú.“

Ocenenie CIJ Awards

Ocenenie každoročne udeľuje odborný medzinárodný realitný magazín Construction & Investment Journal významným spoločnostiam, projektom a jednotlivcom na slovenskom realitnom trhu. Construction & Investment Journal je odborný magazín v anglickom jazyku, ktorý sa venuje komentárom a analýzam z oblasti developmentu a realitného trhu v krajinách strednej a východnej Európy. Je zároveň organizátorom odborných konferencií o realitách  a mnohých seminárov a podujatí venovaných realitnému trhu, vrátane prestížnych výročných ocenení Construction & Investment Journal Awards. O oceneniach v jednotlivých kategóriách CIJ Awards rozhodujú výkonní, generálni riaditelia a partneri spoločností pôsobiacich v oblasti developmentu a realít.