Mamapapa hlási vypredané!

Zdielajte tento článok

Rodinné bývanie v Dúbravke MAMAPAPA hlási vypredané! Všetkých 115 bytov v našom projekte už našlo svojho majiteľa a my z toho máme nesmiernu radosť.

Na začiatku bola predstava o výnimočnom, no cenovo dostupnom bývaní určenom najmä rodinám s deťmi. Našu predstavu sa nám podarilo perfektne zhmotniť a dnes už v Dúbravke nájdeme hrdých obyvateľov MAMAPAPA. Poznáte to, keď sa k vám ohlási návšteva a vaša bežná formulka je „Bývam v tom červeno-sivom paneláku tretí vchod sprava“? Tak obyvatelia MAMAPAPA majú navigovanie budúcich návštev skutočne ľahké. Jednoducho povedia bývam v MAMA alebo bývam v PAPA.

Od začiatku budovania projektu bolo jasné, že bude výnimočný. Spojenie dvoch na seba kolmých budov, z ktorých jedna predstavuje farebnú maminu zásteru a druhá otcovo pásikavé pyžamo je toho dôkazom. Majitelia sa tak môžu pýšiť nie len výnimočnou architektúrou svojho bývania, ale teší ich aj podzemné parkovanie, detské ihrisko, spoločná strešná terasa či priestory pre rodinné centrum.

Bývanie v MAMAPAPA je tak koncipované skutočne rodinne a my veríme, že v pokojnej zóne bude prevládať detský smiech a radosť z bývania aj naďalej.