Na zdravie! Štrngli sme si na úspech Gansbergu aj ITB

Zdielajte tento článok

V máji sa u nás oslavovalo, a vo veľkom! Na jednej párty sme oslávili hneď dve významné udalosti. V priestoroch takmer dokončeného Gansbergu Koliba sme si štrngli nielen na úspech našej vlajkovej lode, ale aj všetkých zrealizovaných projektov, ktoré sme za 15 rokov na trhu priviedli do života.

Deň otvorených dverí v Gansbergu Koliba sme využili na diskusie o projekte v príjemne neformálnom duchu, ako aj na prvé predstavenie bytov. Pre verejnosť sme sprístupnili holobyty a rovnako mali možnosť nazrieť do už zariadených, vzorových. Hostia sa tak mohli poprechádzať po miestach, ktoré dovtedy vídali len v naznačenej konceptuálnej podobe. Gansberg Koliba na dni otvorených dverí presvedčil o proklamovaných kvalitách. Potvrdil, čo o sebe dával tušiť už od prvých náčrtov – že ide o stavbu, ktorá na seba dokáže strhnúť pozornosť a nestratí sa v silnej konkurencii luxusných rezidenčných stavieb v lukratívnej bratislavskej štvrti. Tešíme sa aj z toho, že práce na projekte prebiehajú v súlade s časovým harmonogramom, čo pri súčasnom developerskom boome vôbec nie je samozrejmosť.

Gansberg však nebol jedinou „hviezdou“ májovej párty na Kolibe. Náš tím spojil deň otvorených dverí s vlastnou narodeninovou oslavou. Rok 2019 rámcuje 15 rokov nášho pôsobenia na developerskom trhu. Za nami je dekáda a pol rastu, vízií, odvážnych plánov, ale aj náročných skúšok manažérskych schopností, najmä kormidlovania firmy v turbulentných pokrízových rokoch.

Sme hrdí, že za 15 rokov sa nám podarilo – a stále darí – potvrdiť reputáciu na kvalitu náročného, inovatívneho, spoločensky zodpovedného a spoľahlivého developera. S trochou nostalgie bilancujeme a zisťujeme, že je nás 25-násobne viac, ako v čase, keď sme začínali. S novými ľuďmi prichádzajú nové inšpirácie a impulzy. Už teraz sa tešíme na ich pretavenie do zmysluplných developerských projektov.