Príďte na Deň otvorených dverí v Čerešniach!

Zdielajte tento článok

Deň otvorených dverí (DOD) je podujatie, ktoré sa teší u návštevníkov veľkej obľube. Ak ste Čerešne doposiaľ nenavštívili, teraz je ten správy čas. Slávnostné otvorenie vodnej lagúny, množstvo aktivít pre malých aj veľkých, obhliadky vzorových bytov a exkluzívne výhody pre záujemcov o nové bývanie – to je len zopár lákadiel, ktoré si môžete dopriať už 13. mája!

VÝNIMOČNÉ VÝHODY LEN PRE NÁVŠTEVNÍKOV DOD

Čerešne vychádzajú v ústrety záujemcom o nové komfortné bývanie. Výhradne pre návštevníkov DOD sme pripravili exkluzívnu ponuku 15 nových bytov, stačí si ju vyžiadať na webe Čerešní. Navyše, ak si ktorýkoľvek byt v Čerešniach rezervujete priamo na DOD, rezervačný poplatok vo výške 3 000 eur zaplatíme za vás. To ale zďaleka nie je všetko.

Aby ste mali lepšiu predstavu o svojom novom bývaní, na DOD si môžete pozrieť vzorové byty. Zoznámite sa s architektmi Čerešní, bytové dizajnérky vám dajú inšpirácie pre krajší domov a finančný poradca vám poradí, ako ušetriť pri financovaní bývania. Na prípadné otázky vám ochotne odpovedia predajkyne projektu. Okrem toho je pre vás pripravený bohatý program, ktorý urobí radosť celej rodine.

OTVORENIE VODNEJ LAGÚNY A MNOŽSTVO AKTIVÍT

Azda najočakávanejšou udalosťou tohtoročného DOD je slávnostné napustenie unikátnej vodnej lagúny, ktorá dominuje pestrým vnútroblokom Čerešní. Priamo na lagúne si spolu so svojimi deťmi môžete vyskúšať lodičky na diaľkové ovládanie. Pre malých aj veľkých však toho bude oveľa viac. Na tvorivé duše čaká pestrá kvetinová dielňa a spoločné maľovanie stromu, ktoré vytvorí jedno veľké umelecké dielo. Komu by sa náhodou maľovania málilo, môže si nechať namaľovať pekný obrázok na tvár.

Ak máte radšej pohybové aktivity, môžete sa tešiť napríklad na chodenie po lane (slackline) alebo si dupnete do pedálov na špeciálnom bicykli, ktorý vyrába zdravé nápoje (bikelab). Na Dni otvorených dverí, samozrejme, nesmú chýbať ani rozprávky. A aby ste mali na DOD peknú spomienku, nezabudnite sa odfotiť v zábavnom fotokútiku. Pripravené je tiež chutné občerstvenie a celým programom vás bude sprevádzať sympatický moderátor Roman Juraško. To si, skrátka, nesmiete nechať ujsť.

POZNAČTE SI DO KALENDÁRA – 13. MÁJ

Deň otvorených dverí už klope na dvere. Uskutoční sa 13. mája v čase od 10.00 do 17.00 hodiny vo vnútroblokoch Čerešní, na ulici Polianky v mestskej časti Dúbravka. Neváhajte a príďte. Zabavíte sa, oddýchnete si, spoznáte nových ľudí a možno tu nájdete aj svoj nový domov. DODvidenia v Čerešniach!

Viac na www.ceresne.sk/dod