Sme nominovaní na ASB Developer roka 2021

Zdielajte tento článok

Najčítanejší web o architektúre a stavebnom biznise ASB je primárne určený pre profesionálov v odbore. Články o architektúre a praktické informácie z oblasti nových stavebných technológií, ale oslovujú aj širokú verejnosť. Aj preto sme radi, že sme súčasťou, či už pripravovaného almanachu, ale najmä medzi nominovanými na ASB developera roka 2021.

ASB GALA každoročne oceňuje spoločnosti a osobnosti, ktoré sú prínosom pre slovenské stavebníctvo, architektúru, ale aj pre mestá a obce. Pre svoj komplexný záber od developerov cez projektantov a architektov až po stavebné spoločnosti má pevné miesto medzi súťažami a oceneniami. Aj pre rok 2021 zverejnili nominácie, a to v kategóriách:
ASB osobnosť architektúry a stavebníctva
ASB stavebná firma roka
ASD developer roka – rezidencie
ASD developer roka – administratíva
ASD developer roka – priemysel a logistika
ASB developer roka – hlasovanie verejnosti

Nás teší, že sme sa aj vďaka projektom Čerešne Jednotka, Gansberg, Kolísky a MAMAPAPA ocitli medzi nominovanými v kategórii ASB developer roka – rezidencie.

Aj vy môžete rozhodnúť o víťazoch ASB GALA 2021
Zároveň máme dobrú správu pre tých, ktorí by sa do hlasovania o víťazoch chceli zapojiť. Okrem víťazov jednotlivých kategórii, ktorých určí odborná porota, môžu spomedzi developerov vybrať tých najlepších aj čitatelia ASB a široká verejnosť, a to online podľa postupu nižšie:

  • Kliknite na tento link.
  • Vyberte si svojich favoritov v jednotlivých kategóriách.
  • Vyplňte emailovú adresu pre prípadné potvrdenie.

Navyše, ak dáte svoj hlas niektorej z nominovaných osobností alebo subjektov, máte možnosť vyhrať ročné predplatné jedného z obľúbených časopisov. Hlasovať sa dá do 15. septembra a slávnostné vyhlásenie výsledkov je naplánované na 30. septembra počas galavečera ASB Gala 2021.