Ako prvý developer ponúkame Bývanie na skúšku

Zdielajte tento článok

Začiatkom roka sme spustili predaj bytov ďalšej fázy nášho projektu Čerešne, s názvom Čerešne Residence. Teraz prichádzame s novinkou, ktorá na Slovensku nemá obdoby - možnosť výskúšať si bývanie, alebo aj bývanie na skúšku.

Nové Čerešne – nové bývanie na skúšku

Najnovšiu, v poradí 3. etapu Čerešní budú tvoriť 3 bytové domy s celkovým počtom 260 bytových jednotiek v dúbravskej časti Polianky. Nadviažu tak na už vypredanú a plne obývanú prvú etapu a čoskoro kompletne skolaudovanú druhú. Práve tento benefit – obývanej mestskej štvrte, sme sa rozhodli zúročiť.

Pre nových záujemcov o  1- až 4- izbové byty v Čerešniach, pripravili novú, a pre Slovensko, v skutku unikátnu službu. Možnosť vyskúšať si, spolu s partnerom či rodinou, to ako sa v Čerešniach naozaj žije.

Komfort bývania na vlastnej koži

Čo služba bývanie na skúšku v praxi znamená? Po podpísaní rezervačnej zmluvy a zaplatení vratnej kaucie si záujemca o bývanie na skúšku prevezme kľúče od 4-izbového vzorového bytu. V ňom nájde všetko, čo ku komfortnému pobytu potrebuje – kompletne zariadený byt, vybavenú kuchyňu so spotrebičmi a kúpeľňu. Na dva dni sa tak stane plnohodnotným obyvateľom Čerešní s možnosťou využívať vnútrobloky s detskými ihriskami, workoutom pre dospelých, komunitnou záhradkou, či petangovým ihriskom.

Čerešniam veríme natoľko, že chceme, aby si klienti bývanie v projekte vyskúšali. Na vlastnej koži tak môžu zažiť benefity štvrte ako aj vnútroblokov. Môžu si zacvičiť, navštíviť s deťmi kreatívne dielničky, zúčastniť sa niektorého z nami organizovaných eventov, alebo sa len porozprávať s budúcimi susedmi.

S rezerváciou, no bez dodatočných záväzkov

Možnosť otestovať si bývanie na Slovensku nemá obdoby. „Záujemcom o bývanie v Čerešniach doprajeme skutočný zážitok pred ich dôležitým životným rozhodnutím, akým výber nového bývania určite je,“ konštatuje Juraj Privrel, development manager ITB Development a dodáva: „Ak ich skúšobné bývanie predsa len nepresvedčí, môžu od rezervačnej zmluvy bez poplatku odstúpiť a my im vrátime celú výšku rezervačného poplatku.

O Čerešniach

Rezidenčný projekt Čerešne sa nachádza v dúbravskej časti Polianky. Z kedysi opusteného územia, sa dnes stala atraktívna a obývaná mestská štvrť, s kompletnou občianskou vybavenosťou a dobrou dopravnou dostupnosťou. Z Čerešní ste autom za 10 minút v centre mesta. Nechýba napojenie na diaľnicu D2 aj na Harmincovu ulicu, ktorá po dlhých rokoch príprav konečne prechádza rozšírením.