Návrat nízkych úrokov je tu! S našou "Garantovanou hypotékou 1,49 %" do roku 2028

Zdielajte tento článok

Úroky na hypotékach postupne rastú, no v ITB Development sme sa rozhodli ísť opačným smerom. Ako prvý developer na Slovensku tak hlásime návrat nízkych hypotekárnych sadzieb. Pre záujemcov o bývanie v 3. etape projektu Čerešne sme pripravili finančný program, v ktorom garantujeme splátku na úrovni sadzby 1,49% fixovanú až do roku 2028.

V čase inflácie a neustáleho nárastu úrokových sadzieb prichádza tak dobrá správa pre záujemcov o nové bývanie v rezidenčnom projekte Čerešne Residence. Prečkať neisté obdobie pomôže finančný program Garantovaná hypotéka 1,49%.

Garantovaná hypotéka 1,49% do roku 2028

„Klient, ktorý si vyberie byt v 3. etape projektu Čerešne, s nami, okrem rezervačnej zmluvy podpíše aj Dohodu o Garantovanej hypotéke 1,49%. Touto dohodou klientovi garantujeme, že po dokončení a odovzdaní bytu, bude môcť využívať zvýhodnenú splátku až do roku 2028,“ vysvetľuje nový finančný program Ivan Rolný, člen predstavenstva ITB Development a dodáva: „Trh nehnuteľností v Bratislave ochladol, okrem inflácie sú dôvodom aj neustále narastajúce úrokové sadzby úverov na bývanie. Ľudia, ktorí hľadajú nové bývanie tak môžu pociťovať neistotu. A práve túto neistotu chceme z ich rozhodovania odstrániť.“

Nový finančný program má za cieľ prekonať jednu z bariér, pre ktorú dnes ľudia odkladajú svoje rozhodnutie pre nové bývanie. „Programom sa snažíme umožniť klientom, zabezpečiť si vlastný byt za výhodných a dostupných podmienok. Nie je však v našich silách poskytnúť program všetkým záujemcom, a preto bude táto ponuka limitovaná,“ dodáva Rolný.

Garantovaná hypotéka 1,49% sa vzťahuje len na byty 3. etapy, ktorú tvoria spolu 3 bytové domy s celkovým počtom 260 bytových jednotiek. Rezidenčný projekt Čerešne, ktorý je postavený na myšlienke komunitného bývania so zážitkami, je ideálnym rodinným bývaním s najväčšou priemernou výmerou bytov medzi novostavbami v Bratislave. Novým majiteľom bytov ponúka zariadenie vo vysokom štandarde, ktorý zahŕňa kvalitné drevené podlahy, prémiovú sanitu značky, či stropné chladenie. V exteriéri projektu majú obyvatelia Čerešní možnosť príjemného trávenia voľného času v štyroch prepojených vnútroblokoch s vodnou lagúnou, detským, crossfit či petangovým ihriskom, ale aj kočíkovacími dráhami.

Garantovaná hypotéka 1,49% nie je jediným benefitom, ktorý developer ITB Development ponúka. Pre záujemcov pripravil aj atraktívnu službu „Bývanie na skúšku“, ktoré predstavuje unikátnu možnosť dva dni bývať v plne vybavenom a zariadenom byte s prístupom k vnútroblokom so širokým využitím. „Bývanie na skúšku“ je odzrkadlením dôvery developera v tento projekt, a preto dáva možnosť záujemcom, aby si bývanie v projekte vyskúšali.

O Čerešniach

Rezidenčný projekt Čerešne sa nachádza v dúbravskej časti Polianky, kde postupne vyrastá atraktívna a obývaná mestská štvrť, s kompletnou občianskou vybavenosťou a dobrou dopravnou dostupnosťou. Z Čerešní ste autom za 10 minút v centre mesta. Nechýba napojenie na diaľnicu D2 aj na Harmincovu ulicu, ktorá po dlhých rokoch príprav konečne prechádza rozšírením.

Všetky informácie nájdete na www.ceresne.sk/garantovana-hypoteka