Druhá etapa Čerešní je skolaudovaná, má byty zvýhodnené do 15 %

Zdielajte tento článok

Druhá etapa nášho projektu nadštandardného bývania v dúbravských Poliankach, ktorá nesie názov Čerešne Lake, priniesla do obľúbenej lokality 240 bytov. Väčšina z nich si už našla svojich majiteľov.

Bývanie okolo lagúny a so zážitkami

Druhá etapa Čerešní rozšírila projekt nielen o bytové domy, ale najmä o ďalšie 3 vnútrobloky s novými funkciami. V prvej, úspešne vypredanej a plne obývanej etape využívajú obyvatelia vnútroblok ako komunitnú záhradku, detské a workout ihrisko a tiež miesto pre stretávanie so susedmi a budovanie komunity. Druhá etapa nazvaná Čerešne Lake prináša okrem ihrísk pre väčšie deti aj nový unikátny prvok – vodnú lagúnu s ležadlami. Obyvatelia Čerešní sa tak môžu osviežiť počas horúcich letných dní priamo pod oknami či balkónmi svojich bytov.

 

Všetky vnútrobloky Čerešní sú súkromné a navzájom prepojené bezbariérovými dráhami pre kočíky. Na podporu komunitného života v nich realizuje developer aj pravidelné podujatia pre obyvateľov. Funkčné cvičenie pre dospelých a kreatívne dielničky pre deti dopĺňajú počas letných mesiacov čitárne pre deti, cestovateľské premietanie, divadielko pre deti a nechýbajú ani oslavy MDD či Mikuláš.