Nový život, nové priateľstvá, nové zážitky – nová etapa projektu Čerešne v predaji

Zdielajte tento článok

Obľúbená mestská štvrť sa už čoskoro rozšíri o novú časť s ponukou rodinného bývania a kvalitných verejných priestorov. Po vypredanej prvej fáze. Spustili sme predaj bytov ďalšej fázy projektu Čerešne.

Bytové domy Čerešní zaujmú na prvý pohľad originálnou architektúrou, ktorá nesie rukopis renomovaného ateliéru Architekti Šebo Lichý. Najnovšiu, v poradí 3. etapu Čerešní budú tvoriť 3 bytové domy s celkovým počtom 255 bytových jednotiek, ktoré vyrastú na úpätí lesoparku. Potešia aj orientáciou na slnečnú stranu, tieniacimi prvkami, premysleným usporiadaním, ale predovšetkým samotnými bytmi.

Byty v ešte vyššom štandarde s udržateľnými riešeniami 

Nová etapa Čerešní ponúka na výber 1- až 4 – izbové byty, ktoré majú vo svojom štandarde chladené stropy, drevené parkety, prípravu na vonkajšie žalúzie a kvalitnú sanitu. Vysoké stropy a veľkorysé priestory ich predurčujú k tomu, aby v nich svoj nový domov našli najmä rodiny s deťmi, z čerstvej ponuky si však nepochybne vyberú aj mladé páry či jednotlivci. Vyberať si budú môcť byty s balkónmi či terasami so zeleňou, obľúbené byty s predzáhradkami na prízemí doplnia mezonety na najvyšších podlažiach s atraktívnymi výhľadmi.

Projekt tiež počíta s celým radom ekologických riešení, ako sú strechy vybavené fotovoltickými panelmi na ekologický pohon všetkých výťahov. Budovy novej etapy budú nizkoenergetické so štandardom A0, vďaka čomu budú obyvatelia mať nízke prevádzkové náklady.

Unikátne vnútrobloky pre nové priateľstvá

Medzi bytovými domami, už tradične, vzniknú komunitné vnútrobloky s rôznymi funkciami. Detské ihriská, workout pre dospelých, komunitné záhradky, či petang z predchádzajúcich fáz, doplní ihrisko pre deti s drevenými prvkami, lezecká stena a najzelenšia chill out zóna s lavičkami a ležadlami, ideálna na relax alebo piknik s rodinou či priateľmi. Obyvatelia tak budú môcť využívať všetky vnútrobloky vrátane jedinečnej vodnej lagúny.

Navyše, Čerešne, ako jeden z mála developerských projektov na Slovensku, prinášajú svojim obyvateľom každý mesiac množstvo voľnočasových aktivít a spoločenských podujatí. V príjemnom prostredí a atmosfére sa tak zo susedov stávajú noví priatelia.

Špeciálne uvádzacie ceny so zľavami až do výšky 50 000 EUR

Aktuálne zverejnené špeciálne ceny bytov v predpredaji začínajú pri 1-izbových bytoch už od 144 856 €, pri 2-izbových bytoch od 221 225 € a pri 3-izbových bytov, ktoré majú v tejto etape najsilnejšie zastúpenie, od 300 477 €. Predaj 3. etapy sa naplno spustí 10. januára 2023 – od tohto dňa si môžete rezervovať svoj nový byt na www.ceresne.sk a spraviť tak prvý krok v ústrety vášmu novému životu v Čerešniach.