Financovanie druhej fázy Čerešne Fine Living pod záštitou silných bánk

Zdielajte tento článok

Pre mnohých sú dni tohto obdobia zahalené rúškom neistoty. Niektoré spoločnosti ohrozujú súčasné ekonomické obmedzenia a investičné rozhodnutia sprevádza opatrnosť. O to viac nás teší, že sa nám dnes, 9.4.2020, podarilo urobiť ďalší významný krok vpred.

Dnešným dňom developerská spoločnosť ITB Development podpísala úverovú zmluvu na financovanie druhej fázy Čerešne fine living v Dúbravke. Je nám cťou, že nám naši partneri Všeobecná úverová banka (VÚB) a rakúska Bank Burgenland prejavili dôveru aj v tomto čase.

Prvá fáza projektu Čerešne fine living bola úspešne ukončená a dnes už je aj plne obývaná. Keďže sme presvedčení o výnimočnosti spojenia komunitného bývania a jedinečnej architektúry, rozhodli sme sa naň nadviazať aj v druhej fáze. V projekte budeme realizovať vodnú lagúnu či sánkovací kopec a štandard bytov sme posunuli na prémiovú úroveň.

Druhá fáza je v súčasnosti už vo výstavbe, a preto nás teší, že na základe dnešnej zmluvy bude až do jej ukončenia financovaná silnými bankami. Prejav dôvery VÚB a Bank Burgenland je pre nás dôkazom, že sme aj v neľahkých časoch stabilným partnerom. Tešíme sa na spoluprácu a úspešnú realizáciu druhej fázy Čerešne fine living.