Na návšteve

Zdielajte tento článok

Nič nás neteší viac, ako pozitívna odozva z vašej strany. Sme radi, že ste so svojím novým bývaním spokojní, o čom svedčia aj ohlasy obyvateľov našich dokončených projektov.

Ronald, 4-izbový byt, ČEREŠNE FINE LIVING
„Sme už 10 rokov Dúbravčania, takže som okolo stavby chodil každý deň do práce a z práce. Chodil som sa na stavbu pozerať prakticky od momentu, ako sa prvýkrát stroje zaryli do zeme. Prvé dojmy v tom čase boli plne očakávania. Boli dni, keď som sa prišiel pozrieť na stavbu úplne večer, keď už bol ukončený stavebný ruch. Zaujal ma fakt, že sme veľmi blízko diaľnice, ale zároveň som hluk z diaľnice nepočul. Lokalitu ani nekomentujeme, lebo sme si ju vybrali, takže tá sa nám páči. Býva sa nám zatiaľ dobre. Na susedov nemôžem povedať jedno krivé slovo, v bloku F, kde bývame, sa zišla super susedská partia. Komfort v byte je v poriadku, a keď bude cely objekt doladený, bude to ešte lepšie. Vnútroblok je pekný, pre deti veľmi vyhovujúci. V okolí je rýchla dostupnosť obchodu potravín, lesa, kúpaliska, cyklotrasy, čo je super. Nám osobne veľmi pomohla v osobnej preprave na krátke vzdialenosti s dieťaťom kúpa kolobežky.

Klaudia, 2-izbový byt, MAMAPAPA
„Než sme sa rozhodli pre bývanie v MAMAPAPA, musel ma priateľ chvíľu prehovárať. Predsa len, rozhodnutie o budúcom domove nerobíte každý deň. Dnes som ozaj rada, že voľba padla práve na tento projekt, a len čo sme si zariadili interiér bytu, už sa v ňom cítim ako doma. Na začiatku ma zaujal samotný byt, jeho dispozícia a štandard, v akom sa dodáva i napriek tomu, že nejde o nadštandardný projekt. Netradičným prvkom je spoločná terasa s výhľadmi na zeleň a rodinné centrum, na ktorého dokončenie sa už veľmi teším. Možnosť okamžitého nasťahovania bol príjemný benefit, ktorý tiež zavážil pri rozhodovaní. A pravdaže, nemôžem opomenúť ani okolie. I napriek tomu, že ide o krajnú časť Dúbravky, všetky dôležité služby sú dostupné pešou chôdzou. Páči sa mi, že developer myslel na komunitné spolunažívanie a všetci susedia môžu využívať spomínanú strešnú terasu. Oceňujem tiež súkromie na balkóne, keď si nevidíme so susedom do okien.